ЗНО 2020

ГРАФІК ЗНО 2020

https://drive.google.com/open?id=1i4zSHh4b4A4kOo3n4s60J7o778Nvrv0g



ПРОГРАМА ЗНО з історії України

https://drive.google.com/open?id=1gD6ZCl4knNnlhJ74nL9x9IwNK9rKWMK1


ПЕРСОНАЛІЇ ОБОВЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПАМЯТОВУВАННЯ

https://drive.google.com/open?id=1L0PEEifGli4p0jeWPJCDRtrMNiJdfq-Y




ДАТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ДЛЯ ЗАПАМЯТОВУВАННЯ (XX-XXI СТ.)

Пам'ятки архітектури та мистецтва

https://drive.google.com/open?id=1_Orp9M0s6ghhNoMlOAoiBspTFyJPdHSR





КОРИСТНІ ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

Всеукраїнський портал для підготовки до ЗНО (ЗНО КЛУБ)
https://znoclub.com/pidgotovka-do-zno.html


СПЕЦПРОЕКТ EDERA ТА ОСВІТОРІЇ (ІСТОРІЯ УКРАЇНИ В ІСТОРІЯ 
(Повний курс з історії України для підготовки до ЗНО)
https://znohistory.ed-era.com

DOVIDKA.BIZ.UA Довідник цікавих фактів та корисних знань

ТЕСТИ 


 Безкоштовні онлайн тести ЗНО 
Сайт з онлайн-тестами минулих років ЗНО
 Пробні та реальні ЗНО, посортовані за роками
Онлайн-тести з різних предметів
 Безкоштовні онлайн тестування згідно вимог ЗНО 2020 з  історії України
Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з усіх предметів
Онлайн тестування згідно вимог ЗНО 2020
 Онлайн-енциклопедія з історії України

Онлайн-курси підготовки до ЗНО-2020




ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ





Запам’ятовувати дати — чи не найскладніше при вивченні історії України. Тому публікуємо кілька простих, але дієвих порад, як зробити підготовку до ЗНО з історії простішою і ефективнішою.

Конспект і інтерес
Обери підручник, який підходить під програму ЗНО з історії, і конспектуй в окремий зошит основні дати або події. Конспектуй не тільки те, що дуже важливе, а й те, що тобі здається цікавим! Тоді інформація легше запам’ятовуватиметься мозком.

Картинки
Знаходь в інтернеті (наприклад, на нашому сайті ;), підручниках або у спільнотах з підготовки до ЗНО корисні картинки, схеми і таблиці, за якими простіше буде запам’ятати дати або певну тему. Близько 80% інформації наш мозок засвоює візуально, тож допоможи йому в цьому.
Аудіо
Цей метод дуже добре працює, якщо ти краще засвоюєш інформацію на слух. Знайди перелік основних дат з історії України, читай їх вголос і записуй собі на диктофон. Перед сном слухай запис у навушниках, можеш навіть спати з ними (якщо вуха не болять). Інформація відкладатиметься в пам’яті на підсвідомому рівні, як, наприклад, набридливі музичні мелодії. Можеш трохи змінити цей спосіб і читати перелік дат вголос батькам або однокласнику, з яким ви разом готуєтесь. Тоді ти не лише чутимеш свій голос, але й будеш ніби навчати іншу людину. Мозок сприйматиме таку інформацію як більш практичну і важливу.

Графік і система винагород
Постав собі за мету за день просидіти за підручником 1 або 2 години (або більше, якщо вистачатиме терпіння). Заведи блокнотик, де ти щодня плюсами відмічатимеш, чи дотримуєшся графіку. Якщо сьогодні просидів за навчанням більше — завтра можна відпочити. Якщо сьогодні прогуляв — завтра вчишся трохи довше. Придумай собі систему винагород і призів. Наприклад, якщо ти увесь тиждень працював за графіком, то в неділю можеш купити собі щось нове або довше посидіти в інтернеті. Повір, це працює.
Зосередження і відпочинок
По-перше, не відволікайся. Знайди тихе місце, вимкни музику, телевізор, відклади телефон, вимкни інтернет. Попроси батьків не чіпати тебе найближчим часом, завчасно поїж. Спробуй зробити так, щоб повністю зосередитись на навчанні. Тоді час пройде ефективно. Після навчання відпочинь і не засвоюй нову інформацію одразу (тобто найближчу годину не вмикай інтернет ;). Прогуляйся, подихай повітрям, поговори з друзями.
Усім успіхів у освоєнні історичних дат!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

  У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАПРОВАДЖЕННЯМ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДІ  ІЗ 12 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ  ВИКЛАДАЧ  ПРАЦЮЄ  НА ПЛАТФОРМІ   GOOGLE CLASSROO...